sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

Voucher na zľavu pre tehotné mamičky

Mamičky, využite Zľavový kupón na odber pupočníkovej krvi, tkaniva pupočníka a placenty vo výške od 150 € do 350 €.

Zľavu je možné uplatniť na našej bezplatnej infolinke 0800 11 12 33, emailom: info@cordbloodcenter.sk alebo vyplnením formulára na tejto stránke.

Nie je využitie Zľavového kupónu pre Vás aktuálne? Potešte ním svoju známu, ktorá je tehotná. Stačí jej poslať link na túto stránku.

Zľavový kupón je možné uplatniť do 10. 11. 2021. Platnosť sa nevzťahuje na dátum pôrodu, pôrod môže byť aj po termíne platnosti kupónu.

Typ odberu Cena Zľava Zľavnená cena
Placenta + Tkanivo pupočníka + Prémium 1 990 € – 350 € 1 640 €
Tkanivo pupočníka + Prémium 1 190 € – 250 € 940 €
Tkanivo pupočníka + Štandard 990 € – 250 € 740 €
Prémium 890 € – 150 € 740 €
Štandard 690 € – 150 € 540 €

Platí do 10. 11. 2021

Chcem si uplatniť zľavu na odber

  Ste klientom rodinnej banky Cord Blood Center?  Chcem byť kontaktovaná zákazníckym servisom.
  Viac informácií.


  Poskytnutím Vašich údajov zaslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov na účel vybavenia požiadavky o poskytnutie informácií týkajúcich sa prevádzkovateľom poskytovaných služieb (zákaznícke centrum). Poskytnutý súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailu na adresu dataprotection@cordbloodcenter.com. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Informácie o podmienkach spracúvania Vašich údajov nájdete na tomto linku.

  *Zľavu je možné uplatniť z cenníka služieb uverejneného na webovej stránke spoločnosti a nemožno ju kombinovať s inými zľavami spoločnosti, ani ju nie je možné uplatniť spätne. Uvedené zľavy platia do 10. 11. 2021.


  Príbehy využitia pupočníkovej krvi

  Liečba pupočníkovou krvou pri poškodení mozgu po topení u malého Honzíka

  Letti zachránila jej vlastná pupočníková krv

  V roku 2017, v neďalekom Miškovci, podstúpila iba 2-ročná Letti operáciu na odstránenie nádoru – neuroblastómu. Po operácii bola nutná chemoterapia na zničenie zvyšných rakovinových buniek. Počas chemoterapie dochádza aj k poškodeniu kostnej drene, v ktorej prebieha krvotvorba. Jej obnova si vyžaduje transplantáciu krvotvorných buniek, ktoré obsahuje aj pupočníková krv.

  Keďže Lettini rodičia sa pri jej pôrode rozhodli pre odber a uskladnenie pupočníkovej krvi, lekár ju mohol použiť na liečbu, ktorá skončila úspešne.

  Aj keď pri narodení Letti nemali jej rodičia závažný dôvod pre uchovanie pupočníkovej krvi, teraz sú presvedčení, že toto ich rozhodnutie bolo možno tým najsprávnejším v ich živote. Pupočníková krv bola odobratá a uchovaná v našej rodinnej banke pupočníkovej krvi.

  Pupočníková krv pri mŕtvici

  Gynekológ a pôrodník dr. Lance Holemon daroval všetkým svojim vnúčatám pri narodení uskladnenie pupočníkovej krvi.

  Jednej z vnučiek rok po narodení diagnostikovali cievnu mozgovú príhodu. Mŕtvicu prekonala ešte v maternici, hoci celé tehotenstvo bolo bez komplikácií. Približne u jedného zo 4-tisíc detí sa mŕtvica vyskytne pred, počas alebo po pôrode. Tým, že dievčatko malo k dispozícii svoju pupočníkovú krv, otvorili sa jej dvere k experimentálnej liečbe na Duke University v USA. V júli 2018 jej podali pupočníkovú krv a už pár týždňov po podaní sa jej fyzický stav veľmi zlepšil.

  Podanie vlastnej pupočníkovej krvi na Duke University podstúpilo aj 5 detí, ktoré mali uloženú pupočníkovú krv v našej banke pupočníkovej krvi. Jednalo sa hlavne o liečbu detskej mozgovej obrny. 

  Chlapček s aplastickou anémiou

  Aplastická anémia je závažné ochorenie, ktoré nastáva, keď kostná dreň nedokáže produkovať dostatok krvných buniek, čo spôsobuje anémiu (chudokrvnosť), krvácanie a infekcie. Jedinou liečbou je transplantácia krvotvorných kmeňových buniek.
  Henrique sa narodil úplne zdravý. Keď mal 3 roky, diagnostikovali mu aplastickú anémiu. Keďže mal uloženú svoju pupočníkovú krv, po predchádzajúcej chemoterapii sa ju lekári rozhodli použiť na transplantáciu. Liečba prebehla v roku 2019 v Portugalsku. Henrique je stále sledovaný onkologickými špecialistami. Tí sú veľmi spokojní s klinickým vývojom a výsledok transplantácie považujú za vysoko pozitívny.

  Na Slovensku bola na liečbu aplastickej anémie použitá pupočníková krv už v roku 2009. Pacient mal 9 rokov a podali mu pupočníkovú krv od súrodenca.


  10 dôvodov pre odber pupočníkovej krvi, tkaniva pupočníka a placenty nájdete tu.