sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

Zľavový kupón pre tehotné mamičky

Čakáte vy alebo vaši blízki bábätko?
Máme pre vás zľavový kupón na odber pupočníkovej krvi, tkaniva pupočníka a placenty v hodnote 150 € alebo 250 €.

Ak nie je pre vás využitie zľavového kupónu aktuálne, potešte ním svoju známu, ktorá čaká bábätko. Stačí jej poslať link na túto stránku alebo poslať cez WhatsApp tu.

Zľavu môžete vy aj vaši blízki uplatniť na bezplatnej infolinke 0800 11 12 33, e-mailom na info@cordbloodcenter.sk alebo vyplnením formulára nižšie na tejto stránke.

Zľavový kupón možno uplatniť do 23. 5. 2024. Platnosť ponuky sa vzťahuje na dátum objednania služby, nie na dátum pôrodu.

Typ odberu Cena Zľava Zľavnená cena
Placenta + tkanivo pupočníka + Prémium 1 490 € – 250 € 1 240 €
Tkanivo pupočníka + Prémium 1 190 € – 250 € 940 €
Tkanivo pupočníka + Štandard 990 € – 250 € 740 €
Prémium 890 € – 150 € 740 €
Štandard 690 € – 150 € 540 €

Platí do 23. 5. 2024

Chcem si uplatniť zľavu na odber

  Ste klientom/klientkou Cord Blood Center?  Chcem byť kontaktovaná zákazníckym servisom.

  Viac informácií.

  Vyššie uvedené údaje budú spracúvané na právnym základe plnenia opatrení na základe žiadosti dotknutej osoby uzatvorením zmluvy, v ktorej budete vytupovať jako jedna zo zmluvných strán v zmysle ustanovení čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (GDPR). Prevádzkovateľom je Cord Blood Center AG. Doba spracovania na účel plnnenie predzmluvných vzťahov je 24 mesiacov.

  *Zľavu možno uplatniť na ceny služieb uverejnené na webovej stránke spoločnosti a nemožno ju kombinovať s inými zľavami spoločnosti ani ju uplatniť spätne. Zľavu možno uplatniť pri jednorazovej platbe aj pri platbe na splátky. Uvedené zľavy platia do 23. 5. 2024.


  Príbehy využitia pupočníkovej krvi

  Liečba pupočníkovou krvou pri poškodení mozgu po topení u malého Honzíka

  Zdroj:  www.ceskatelevize.cz

  Letti zachránila jej vlastná pupočníková krv

  V neďalekom Miškovci podstúpila v roku 2017 iba 2-ročná Letti operáciu na odstránenie nádoru – neuroblastómu. Po operácii bola nutná chemoterapia na zničenie zvyšných rakovinových buniek. Počas chemoterapie dochádza aj k poškodeniu kostnej drene, v ktorej prebieha krvotvorba. Jej obnova si vyžaduje transplantáciu krvotvorných buniek, ktoré obsahuje aj pupočníková krv.

  Keďže Lettini rodičia sa pri jej pôrode rozhodli pre odber a uskladnenie pupočníkovej krvi, lekár ju mohol použiť na liečbu, ktorá sa skončila úspešne.

  Aj keď pri narodení Letti nemali jej rodičia závažný dôvod na uchovanie pupočníkovej krvi, teraz sú presvedčení, že toto ich rozhodnutie bolo možno tým najsprávnejším v ich živote. Pupočníkovú krv odobrali a uschovali v našej rodinnej banke pupočníkovej krvi.

  Pupočníková krv pri mŕtvici

  Gynekológ a pôrodník dr. Lance Holemon daroval všetkým svojim vnúčatám pri narodení uskladnenie pupočníkovej krvi.

  Jednej z vnučiek rok po narodení diagnostikovali prekonanie cievnej mozgovej príhody. Mŕtvica ju postihla ešte v maternici, hoci celé tehotenstvo bolo bez komplikácií. Približne u jedného zo 4-tisíc detí sa mŕtvica vyskytne pred, počas alebo po pôrode. Pretože dievčatko malo k dispozícii svoju pupočníkovú krv, otvorili sa jej dvere k experimentálnej liečbe na Duke University v USA. Pupočníkovú krv jej podali v júli 2018 a už pár týždňov po podaní sa jej fyzický stav výrazne zlepšil.

  Liečbu vlastnou pupočníkovou krvou na Duke University podstúpilo aj 5 detí, ktoré ju mali uloženú v našej banke pupočníkovej krvi. Išlo najmä o liečbu detskej mozgovej obrny. 

  Chlapček s aplastickou anémiou

  Aplastická anémia je závažné ochorenie, ktoré nastáva, keď kostná dreň nedokáže produkovať dostatok krvných buniek. To spôsobuje anémiu (chudokrvnosť), krvácanie a infekcie. Jedinou liečbou je transplantácia krvotvorných kmeňových buniek.
  Henrique sa narodil úplne zdravý. Keď mal 3 roky, diagnostikovali mu aplastickú anémiu. Keďže mal uloženú svoju pupočníkovú krv, po predchádzajúcej chemoterapii sa ju lekári rozhodli použiť na transplantáciu. Liečba prebehla v roku 2019 v Portugalsku. Henriqua stále sledujú onkologickí špecialistí. Tí sú veľmi spokojní s klinickým vývojom a výsledok transplantácie považujú za veľmi pozitívny.

  Na Slovensku sa na liečbu aplastickej anémie použitla pupočníková krv už v roku 2009. Pacient mal 9 rokov a podali mu pupočníkovú krv od súrodenca.


  10 dôvodov pre odber pupočníkovej krvi, tkaniva pupočníka a placenty nájdete tu.