Sme tu pre Vás : Klientske centrum Gallayova 11, BA.
  Kontakt : 0800 11 12 33

Benefit Plus

Benefit Plus, mama a dieťa

Zamestnanci firiem, ktoré poskytujú zamestnanecký program Benefit Plus, majú možnosť platbu za odber a uskladnenie pupočníkovej krvi, tkaniva pupočníka a placenty realizovať prostredníctvom zamestnaneckých kreditov. V takom prípade neplatia za službu z vlastných prostriedkov, ale využitím zamestnaneckých výhod znáša náklady na odber ich zamestnávateľ.


Postup na uplatnenie kreditov z programu Benefit Plus

Prostredníctvom internetovej aplikácie Benefit plus je momentálne možné využiť Vaše kredity na odber pupočníkovej krvi, tkaniva pupočníka či tkaniva placenty, alebo na ich uskladnenie na 10 rokov vopred. Vybraný typ odberu či skladovacieho poplatku uveďte, prosím, v poznámke.
Podľa Vašich možností môžete zaplatiť prostredníctvom kreditov celú hodnotu služby alebo len jej časť. Ostávajúcu sumu si doplatíte sami – pri objednávke v Benefit plus uveďte túto hodnotu do časti Doplatok. Viac informácií o typoch odberov a cenách nájdete tu.

Po zadaní Vašej objednávky v aplikácii Benefit plus obdržíme potvrdzujúci e-mail, v ktorom budú i Vaše kontaktné údaje. Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a náš pracovník Vám pripraví zmluvy a dokumenty, ktoré sú nevyhnutné pre zabezpečenie našich služieb. Súčasťou zmluvy bude aj Dodatok, ktorý zníži platbu za odber na základe výšky uplatnených kreditov.

Pri pôrode sa odoberie Vami zvolený typ odberu a v našom laboratóriu sa odber spracuje, vyšetrí a zamrazí. Do mesiaca Vám zašleme Certifikát s výsledkami vyšetrenia. Spolu s Certifikátom obdržíte aj faktúry s doplatkom platby za odber a poplatku za skladovanie.

Pri objednaní služby cez Benefit plus nie je možné využiť iné zľavy alebo akcie, ktoré sú v tom čase aktuálne.

Zaujali sme Vás a chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás bezplatne na 0800 11 12 33.
Nezáväzná online registrácia tu.