Sme tu pre Vás : Klientske centrum Gallayova 11, BA.
  Kontakt : 0800 11 12 33

Voucher na zľavu pre tehotné mamičky

Voucher na zľavu pre tehotné mamičky

Využite zľavu* na odber pupočníkovej krvi a tkaniva podľa Vášho výberu.

500 €
PRÉMIUM odber + tkanivo pupočníka + tkanivo placenty

150 €
PRÉMIUM odber
ŠTANDARD odber

250 €
PRÉMIUM odber + tkanivo pupočníka
ŠTANDARD odber + tkanivo pupočníka

PLATÍ do 2.3.2021.

Čakáte dieťatko?

Uplatnite si zľavu na našej bezplatnej infolinke 0800 11 12 33, emailom: info@cordbloodcenter.sk alebo vyplňte nasledovný formulár a my sa Vám radi ozveme.

Nie ste momentálne tehotná? Prekvapte týmto voucherom svoju známu, ktorá je tehotná. Pošlite jej odkaz na túto stránku.

Voucher je možné uplatniť iba pri aktuálnom tehotenstve do 2.3.2021. Dátum platnosti sa vzťahuje na termín objednania služby, nie na predpokladaný dátum pôrodu.


Chcem si uplatniť zľavu na odber

  Som existujúcim klientom:  Chcem byť kontaktovaná zákazníckym servisom.
  Viac informácií.


  Poskytnutím Vašich údajov zaslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov na účel vybavenia požiadavky o poskytnutie informácií týkajúcich sa prevádzkovateľom poskytovaných služieb (zákaznícke centrum). Poskytnutý súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailu na adresu dataprotection@cordbloodcenter.com. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Informácie o podmienkach spracúvania Vašich údajov nájdete na tomto linku.

  *Zľavu je možné uplatniť z cenníka služieb uverejnených na oficiálnej webovej stránke spoločnosti a nemožno ju kombinovať s inými zľavami spoločnosti, ani ju nie je možné uplatniť spätne. Uvedené zľavy platia do 2.3.2021.


  Príbehy využitia pupočníkojvej krvi

  Letti zachránila jej vlastná pupočníková krv

  V roku 2017, v neďalekom Miškovci, podstúpila Letti operáciu na odstránenie nádoru – neuroblastómu, ktorý jej našli, keď mala 2 roky. Po operácií bola nutná chemoterapia na odstránenie zvyšných rakovinových buniek. Počas chemoterapie dochádza aj k poškodeniu kostnej drene, v ktorej prebieha krvotvorba. Jej obnova si vyžaduje transplantáciu krvotvorných buniek, ktoré obsahuje aj pupočníková krv.

  Keďže Lettiini rodičia sa pri jej pôrode rozhodli pre odber a uskladnenie pupočníkovej krvi, lekár ju mohol použiť na jej liečbu, ktorá skončila úspešne.

  Aj keď pri narodení Letti nemali jej rodičia závažný dôvod pre uchovanie pupočníkovej krvi, teraz sú presvedčení, že toto ich rozhodnutie bolo možno tým najsprávnejším v ich živote. Pupočníková krv bola odobratá a uchovaná v našej rodinnej banke pupočníkovej krvi.

  Pupočníková krv pri mŕtvici

  Gynekológ a pôrodník dr. Lance Holemon daroval všetkým svojím vnúčatám pri narodení odber a uskladnenie pupočníkovej krvi.

  Jednej z vnučiek rok po narodení diagnostikovali cievnu mozgovú príhodu. Mŕtvicu prekonala ešte v maternici, hoci celé tehotenstvo bolo nekomplikované. Mŕtvica postihne pred, počas, alebo po pôrode najmenej jedno zo 4-tisíc detí. Tým, že dievčatko malo  k dispozícií svoju pupočníkovú krv, otvorili sa jej dvere k experimentálnej liečbe na Duke University v USA. V júli 2018 jej podali pupočníkovú krv a už pár týždňov po podaní sa jej stav v oblasti fyzioterapie veľmi zlepšil.

  Podanie vlastnej pupočníkovej krvi na Duke University podstúpilo aj 5 detí, ktoré mali uloženú pupočníkovú krv v našej banke pupočníkovej krvi. U väčšini malých pacientov to bolo pri detskej mozgovej obrne.  

  Chlapček s aplastickou anémiou

  Aplastická anémia je závažné ochorenie, ktoré nastáva, keď kostná dreň nedokáže produkovať dostatok krvných buniek, čo spôsobuje anémiu (chudokrvnosť), krvácanie a infekcie. Jedinou liečbou je transplantácia krvotvorných kmeňových buniek.
  Henrique sa narodil úplne zdraví. Keď mal 3 roky diagnostikovali mu aplastickú anémiu. Keďže mal uloženú svoju pupočníkovú krv, po predchádzajúcej chemoterapii sa lekári rozhodli použiť na transplantáciu jeho pupočníkovú krv. Liečba prebehla v roku 2019 v Portugalsku. Henrique je stále sledovaný onkologickými špecialistami. Tí sú veľmi spokojní s klinickým vývojom a výsledok transplantácie považujú za vysoko pozitívny.

  Na Slovensku bola na liečbu aplastickej anémie použitá pupočníková krv už v roku 2009. Pacient mal 9 rokov a podali mu pupočníkovú krv od súrodenca.