sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

Rodič

Mária Grešová

O otázke odberu pobočníkovej krvi sa musí človek rozhodnúť, ešte keď je bábätko v brušku. Poviem Vám, že keby sa o tom dalo rozhodovať, keď je ten malý človiečik už na svete, už by nešlo o žiadne rozhodovanie. Išli by sme do toho bez váhania. Keď sa na Vás tie bezbranne očká pozrú, urobíte aj posledné.
Sme veľmi radi, že sme sa pre odber rozhodli. Dali sme odobrať pupočníkovú krv aj tkanivo.
Prebehlo to po čiastočnom dotepaní pupočníka. Personál pôrodnice už vie presne ako to urobiť. Samozrejme som nič necítila a nebolelo to :). Len nás sestrička informovala, že robí odber.
Láska je najviac čo môžeme dať svojim deťom, ale ak čo i len trochu vieme pomôcť aj tomu zdraviu, urobme to.

@ mariagresova

Jaroslav Žídek
Jaroslav Žídek

"Všetky záležitosti sme s príchodom našej Karolíny dôkladne naplánovali a odobratie a uskladnenie pupočníkovej krvi nemohlo chýbať. S manželkou...

Natália a Attila Végh

Mať zdravé deti je skutočný zázrak a šťastie a ja si to veľmi dobre uvedomujem. Zdravie je to najcennejšie čo máme. Aj keď v tom kolotoči života nato častokrát zabúdame. Malého Attilku a Dorotku spája okrem súrodeneckého puta ešte aj jeden spoločný dar, ktorý sme sa im rozhodli dať pri ich narodení. Rozhodli sme sa im uschovať pupočníkovú krv, Dorotka má navyše uchovanú aj placentu..