Sme tu pre Vás : Klientske centrum Gallayova 11, BA.
  Kontakt : 0800 11 12 33

Zľavy na tehotenské a novorodenecké potreby či hračky pre deti

Klienti spol. Cord Blood Center majú možnosť využiť zľavy až do výšky 25% na partnerských e-shopoch. Pozrite si ponuku zliav a produktov:

Monitorovacia podložka dychu dieťaťa

Zľava na monitor dychu Baby Sense 5

Uvažujete nad kúpou monitorovacej podložky dychu pre Vaše bábätko? Vďaka našej spolupráci so spoločnosťou SEWEX, s.r.o., si budete môcť uplatniť 25 % zľavu pri nákupe monitorovacej podložky dychu dieťaťa Babysense 7, ktorá slúži ako preventívny prostriedok “Syndrómu náhleho úmrtia dojčiat”.

Zľavu 25 % platí pre každého klienta spoločnosti Cord Blood Center, stačí ak pri objednávke uvediete Vaše číslo Cord Blood Center zmluvy. Viac informácií o monitoroch Babysense nájdete na www.sewex.sk.

Detská kozmetika Sophie la Girafe Baby a produkty ďalších značiek  

Kozmetika pre deti Sophie la Girafe Baby

Sophie la Girafe Baby je exkluzívna značka prírodnej certifikovanej organickej starostlivosti o pokožku. Je vhodná pre citlivú aj atopickú pokožku, vhodná pre bábätká i dospelých s kožnými ekzémami a alergiami.

Ako nový klient spoločnosti Cord Blood Center dostávate možnosť využiť 15% zľavu na celý sortiment tejto kozmetiky a produktov ďalších značiek (Oli&Carol, Matchstick Monkey, Stitch&Story, …), ak do políčka Zľava uvediete kód CBC0119 a do poznámky uvediete Vaše číslo Cord Blood Center zmluvy.

Zľavu 15% môžu využiť i existujúci klienti Cord Blood Center, ktorí zadajú pri objednávke kód CBC2020 a do Poznámky uvedú číslo zmluvy. Zľavu si môžete uplatniť až 3x do roka!  (Akcie a zľavy sa nekombinujú.)

Zoznámte sa so skvelými produktmi pre bábätká a detičky, zľava 15% totiž platí na celú ponuku na www.mojasofia.sk.

Slovenské edukačné hračky ŠIKULKOVO

sikulkovo

Šikulkovo sú zmysluplné hračky vyrobené na Slovensku a vyvíjané v spolupráci s odborníkmi a špeciálnymi pedagógmi. Hravou formou podporujú rozvoj jemnej motoriky, rozpoznávanie tvarov, farieb, čísel, abecedy a ďalších zručností. S hračkami sú zladené aj krásne doplnky do detských izieb v obľúbených motívoch. Takmer ku všetkým hračkám sú priložené autorské básničky, ktoré vymýšľame a tematicky ladíme tak, aby deti motivovali k hre a rýchlejšie si tak osvojili zručnosti.

Klienti Cord Blood Center môžu využiť 25% zľavu na celý sortiment hračiek a doplnkov, ak do políčka pri objednávke uvedú zľavový kód CBC2019 a do Poznámky uvedú číslo zmluvy. Zľavu je možné uplatniť 2x do roka!

Zoznámte sa so sortimentom ŠIKULKOVA na www.sikulkovo.sk.

Dojčenský, predpôrodný a popôrodný sortiment značky LOVI/Canpol babies

Canpol babies ponúka celý rad produktov pre starostlivosť o bábätká, tehotné ženy či starostlivosť žien po pôrode. Dlhoročné skúsenosti, podporované poznaním mamičiek pracujúcich v spoločnosti, umožňujú vytvárať bezpečné a inovatívne produkty.

Komfortná elektrická odsávačka Easy & Natural, dojčenské fľašky, cumlíky, rôzne hračky či podložky pre bábätká, balíčky do pôrodnice – to je len výber z produktov, ktoré si môžete zakúpiť.

Klienti Cord Blood Center majú možnosť využiť 20% zľavu na kompletný dojčenský sortiment (obsahuje i predpôrodné a popôrodné výrobky). Stačí ak do políčka pri objednávke uvediete zľavový kód 6FNXC2MN a do Poznámky uvediete Vaše číslo zmluvy. Zľavu si môžete uplatniť až 3x do roka!

Celý sortiment ponuky nájdete na www.hanashop.sk.

Výbava pre bábätká a detičky z dielne I&Z Baby (šijempredetičky)

Slovenská dielňa I&Z Baby (Šijem pre detičky) zaoberajúca sa šitím kvalitných vecí pre bábätká a detičky je 100% handmade a 100% slovenská. Šijeme detské hniezda, zavinovačky, mantinely, vankúše, deky, fusaky, vankúše proti preležaniu, stany či vankúše na kojenie. A ak si nevyberiete z našej ponuky, tak Vám ušijeme výrobok podľa Vašich požiadaviek 😊

Pre všetkých nových či existujúcich klientov Cord Blood Center ponúkame zľavu 15% na Komplet sety alebo 10% na ostatný sortiment. Stačí, keď do Poznámky k objednávke uvediete zľavový kód CBCSPD2020 a svoje číslo CBC zmluvy. Po následnej kontrole Vám bude zaslané potvrdenie objednávky s upravenou čiastkou na úhradu. Zľavu si môžete uplatniť 2x do roka!

Pozrite si sortiment výrobkov na www.sijempredeticky.sk alebo si dajte výbavičku ušiť na mieru cez https://www.facebook.com/www.sijempredeticky.sk/.

GraviFit – štúdio pre tehotné a čerstvé mamičky & online kurzy priamo u vás doma

Štúdio Gravifit predstavuje riešenie pre budúce mamičky, ktoré hľadajú informácie o tehotenstve z relevantného zdroja, pomoc a podporu pri prežívaní tohto výnimočného obdobia, chcú sa počas tehotenstva udržať vo forme a fit prostredníctvom rôznych cvičení a zároveň prejsť prípravou na pôrod (predpôrodným kurzom), či pre mamičky po pôrode.

Práve na Kurzy a cvičenia (pre tehotné a aj mamičky po pôrode) poskytujeme všetkým klientom Cod Blood Center zľavu vo výške 20%! Zľavu môžete taktiež využiť i na online kurzy „GraviFit DOMA“. Stačí, ak v objednávke zadáte zľavový kód CBC2020GF a do Poznámky uvediete Vaše číslo CBC zmluvy. Zľavu si môžete uplatniť 1x do roka!

Viac informácií o jendotlivých kurzoch sa dočítate na www.gravifit.sk.

Prenatálny odposluch a iné zdravotnícke a dojčenské potreby TELEMEDCARE

Chcete mať istotu, že Vaše dieťatko je v poriadku, aj keď ešte necítite pohyby? Chcete počuť tlkot jeho srdiečka a podeliť sa o túto radosť s celou rodinou a priateľmi? Hľadáte elektronickú opatrovateľku, ktorá by nielen strážila Vaše bábätko, ale tiež ho efektívne uspávala?

Všetkým klientom Cord Blood Center ponúkame 15% zľavu na Tehotenské a Dojčenské potreby, ak pri objednávke uvediete do komentára číslo Vašej Cord Blood Center zmluvy.

Vyberte si z ponuky TELEMEDCARE produktov na www.telemedcare.eu.

Ak sa vyskytnú otázky, alebo nejasnosti pri uplatňovaní zliav, kontaktujte nás, prosím, na našej bezplatnej infolinke 0800 11 12 33.

Zaujali sme Vás a chcete sa dozvediet viac? Kontaktujte nás bezplatne na 0800 11 12 33.
Nezáväzná online registrácia tu.