Sme tu pre Vás : Klientske centrum Gallayova 11, BA.
  Kontakt : 0800 11 12 33

Zľavy pre klientov spoločnosti Cord Blood Center

Zľavy a výhody

Monitorovacia podložka dychu dieťaťa

Zľava na monitor dychu Baby Sense 5Uvažujete nad kúpou monitorovacej podložky dychu pre Vaše bábätko? Vďaka našej spolupráci so spoločnosťou SEWEX, s.r.o., si budete môcť uplatniť 25% zľavu pri nákupe monitorovacej podložky dychu dieťaťa Babysense 7, ktorá slúži ako preventívny prostriedok “Syndrómu náhleho úmrtia dojčiat”. Bežná cena podložky je 108 eur, cena po zľave je 79 eur.

Zľavu 25% platí pre každého klienta spoločnosti Cord Blood Center, stačí ak pri objednávke uvediete Vaše číslo Cord Blood Center zmluvy. Viac informácií o monitoroch Babysense nájdete na www.sewex.sk.

Detská kozmetika Sophie la Girafe Baby a produkty ďalších značiek  

Kozmetika pre deti Sophie la Girafe BabySophie la Girafe Baby je exkluzívna značka prírodnej certifikovanej organickej starostlivosti o pokožku. Je vhodná pre citlivú aj atopickú pokožku, vhodná pre bábätká i dospelých s kožnými ekzémami a alergiami.

Ako nový klient spoločnosti Cord Blood Center dostávate možnosť využiť 25% zľavu na celý sortiment tejto kozmetiky a produktov ďalších značiek (Oli&Carol, Matchstick Monkey či Stitch&Story), ak do políčka Zľava uvediete kód CBC0119 a do poznámky uvediete Vaše číslo Cord Blood Center zmluvy.

Zľavu 25% môžu využiť i existujúci klienti Cord Blood Center, ktorí zadajú pri objednávke kód CBCRET0119 a do Poznámky uvedú číslo zmluvy. Zľavu si môžete uplatniť až 3x do roka!  (Akcie a zľavy sa nekombinujú.)

Zoznámte sa so skvelými produktmi pre bábätká a detičky, zľava 25% totiž platí na celú ponuku na www.mojasofia.sk.

Prenatálny odposluch a iné zdravotnícke a dojčenské potreby TELEMEDCARE

Chcete mať istotu, že Vaše dieťatko je v poriadku, aj keď ešte necítite pohyby? Chcete počuť tlkot jeho srdiečka a podeliť sa o túto radosť s celou rodinou a priateľmi? Hľadáte elektronickú opatrovateľku, ktorá by nielen strážila Vaše bábätko, ale tiež ho efektívne uspávala?

Na našej webovej stránke nájdete okrem týchto produktov ďalšie zdravotné pomôcky pre tehotné, ako napr. Aniball pomôcku, ktorá slúži na predpôrodnú prípravu a spevnenie svalstva panvového dna po pôrode, či rôzne dojčenské potreby.

Všetkým klientom Cord Blood Center ponúkame 15% zľavu na Tehotenské a Dojčenské potreby, ak pri objednávke uvediete do komentára číslo Vašej Cord Blood Center zmluvy.

Vyberte si z ponuky TELEMEDCARE produktov na www.telemedcare.eu.

Slovenské edukačné hračky ŠIKULKOVO

sikulkovoŠikulkovo sú zmysluplné hračky vyrobené na Slovensku a vyvíjané v spolupráci s odborníkmi a špeciálnymi pedagógmi. Hravou formou podporujú rozvoj jemnej motoriky, rozpoznávanie tvarov, farieb, čísel, abecedy a ďalších zručností. S hračkami sú zladené aj krásne doplnky do detských izieb v obľúbených motívoch. Takmer ku všetkým hračkám sú priložené autorské básničky, ktoré vymýšľame a tematicky ladíme tak, aby deti motivovali k hre a rýchlejšie si tak osvojili zručnosti.

Klienti Cord Blood Center môžu využiť 25% zľavu na celý sortiment hračiek a doplnkov, ak do políčka pri objednávke uvedú zľavový kód CBC2019 a do Poznámky uvedú číslo zmluvy. Zľavu je možné uplatniť 2x do roka!

Zoznámte sa so sortimentom ŠIKULKOVA na www.sikulkovo.sk.

Spoločenské hry pre dospelých aj deti od Mamulo

Spoločenské hry od slovenskej autorky, ktoré vás hravou formou prevedú obdobím tehotenstva. Viac o hrách nájdete na www.mamulo.com.

Ak ste klientom Cord Blood Centra a pri on-line objednávke do políčka na kupón uvediete “CORDBLOOD”, môžete si tak uplatniť 25% zľavu.

Hra Sme v tom so zlavouSme v tom
Zábavná spoločenská stolová hra o radostiach a úskaliach tehotenstva pre všetkých, ktorí chcú bližšie poznať, s čím sa musí budúca mamička popasovať v období čakania na pôrod. Cieľom hry je zábavnou formou predstaviť niektoré z pozitívnych aj negatívnych situácií zo života budúcich mamičiek.

Hra vieme byt v tom so zľavouVieme byť v tom
Vedomostná spoločenská hra o tehotenstve a pôrode pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť, či zopakovať si základné fakty o tehotenstve a pôrode a trocha sa pri tom zahrať.

Hravá kniha kníh v zľaveHravá kniha kníh
Najnovšia spoločenská hra je inšpirovaná knihou kníh. Ožívajú v nej biblické postavy a ich príbehy môžu zábavnou formou spoznať, alebo si ich pripomenúť malí i veľkí. Hra je určená všetkým, či už vychovávajú deti vo viere, alebo nie. Môže pomôcť pripraviť deti na prvé sväté prijímanie, alebo im hravým spôsobom rozšíri všeobecný prehľad, zorientujú sa v kresťanskej histórii či spoznajú rôzne myšlienky a kultúry.

Sme v tom maľovankaAntistresová maľovanka Sme v tom
Táto maľovanka ponúka cestu, ako sa aspoň na chvíľu vymaniť zo skutočnosti každodenného sveta a ponoriť sa do príjemných obrazov spojených s tehotenstvom, pôrodom, materstvom a rodinným životom.
Maľovanka obsahuje 40 ručných kresieb, relaxačných textov a obohacujúcich výrokov o materstve a rodičovstve.

Ak sa vyskytnú otázky, alebo nejasnosti pri uplatňovaní zliav, kontaktujte nás, prosím, na našej bezplatnej infolinke 0800 11 12 33.

Zaujali sme Vás a chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás bezplatne na 0800 11 12 33.
Nezáväzná online registrácia tu.