Sme tu pre Vás : Klientske centrum Gallayova 11, BA.
  Kontakt : 0800 11 12 33

Zľavy na tehotenské a novorodenecké potreby či hračky pre deti

Klienti spol. Cord Blood Center majú možnosť využiť zľavy až do výšky 25% na partnerských e-shopoch. Pozrite si ponuku zliav a produktov:

Monitorovacia podložka dychu dieťaťa

Zľava na monitor dychu Baby Sense 5

Uvažujete nad kúpou monitorovacej podložky dychu pre Vaše bábätko? Vďaka našej spolupráci so spoločnosťou SEWEX, s.r.o., si budete môcť uplatniť 25% zľavu pri nákupe monitorovacej podložky dychu dieťaťa Babysense 7, ktorá slúži ako preventívny prostriedok “Syndrómu náhleho úmrtia dojčiat”. Bežná cena podložky je 108 eur, cena po zľave je 79 eur.

Zľavu 25% platí pre každého klienta spoločnosti Cord Blood Center, stačí ak pri objednávke uvediete Vaše číslo Cord Blood Center zmluvy. Viac informácií o monitoroch Babysense nájdete na www.sewex.sk.

Detská kozmetika Sophie la Girafe Baby a produkty ďalších značiek  

Kozmetika pre deti Sophie la Girafe Baby

Sophie la Girafe Baby je exkluzívna značka prírodnej certifikovanej organickej starostlivosti o pokožku. Je vhodná pre citlivú aj atopickú pokožku, vhodná pre bábätká i dospelých s kožnými ekzémami a alergiami.

Ako nový klient spoločnosti Cord Blood Center dostávate možnosť využiť 15% zľavu na celý sortiment tejto kozmetiky a produktov ďalších značiek (Oli&Carol, Matchstick Monkey, Stitch&Story, …), ak do políčka Zľava uvediete kód CBC0119 a do poznámky uvediete Vaše číslo Cord Blood Center zmluvy.

Zľavu 15% môžu využiť i existujúci klienti Cord Blood Center, ktorí zadajú pri objednávke kód CBC2020 a do Poznámky uvedú číslo zmluvy. Zľavu si môžete uplatniť až 3x do roka!  (Akcie a zľavy sa nekombinujú.)

Zoznámte sa so skvelými produktmi pre bábätká a detičky, zľava 15% totiž platí na celú ponuku na www.mojasofia.sk.

Slovenské edukačné hračky ŠIKULKOVO

sikulkovo

Šikulkovo sú zmysluplné hračky vyrobené na Slovensku a vyvíjané v spolupráci s odborníkmi a špeciálnymi pedagógmi. Hravou formou podporujú rozvoj jemnej motoriky, rozpoznávanie tvarov, farieb, čísel, abecedy a ďalších zručností. S hračkami sú zladené aj krásne doplnky do detských izieb v obľúbených motívoch. Takmer ku všetkým hračkám sú priložené autorské básničky, ktoré vymýšľame a tematicky ladíme tak, aby deti motivovali k hre a rýchlejšie si tak osvojili zručnosti.

Klienti Cord Blood Center môžu využiť 25% zľavu na celý sortiment hračiek a doplnkov, ak do políčka pri objednávke uvedú zľavový kód CBC2019 a do Poznámky uvedú číslo zmluvy. Zľavu je možné uplatniť 2x do roka!

Zoznámte sa so sortimentom ŠIKULKOVA na www.sikulkovo.sk.

Dojčenský, predpôrodný a popôrodný sortiment značky LOVI/Canpol babies

Canpol babies ponúka celý rad produktov pre starostlivosť o bábätká, tehotné ženy či starostlivosť žien po pôrode. Dlhoročné skúsenosti, podporované poznaním mamičiek pracujúcich v spoločnosti, umožňujú vytvárať bezpečné a inovatívne produkty.

Komfortná elektrická odsávačka Easy & Natural, dojčenské fľašky, cumlíky, rôzne hračky či podložky pre bábätká, balíčky do pôrodnice – to je len výber z produktov, ktoré si môžete zakúpiť.

Klienti Cord Blood Center majú možnosť využiť 20% zľavu na kompletný dojčenský sortiment (obsahuje i predpôrodné a popôrodné výrobky). Stačí ak do políčka pri objednávke uvediete zľavový kód 6FNXC2MN a do Poznámky uvediete Vaše číslo zmluvy. Zľavu si môžete uplatniť až 3x do roka!

Celý sortiment ponuky nájdete na www.hanashop.sk.

Výbava pre bábätká a detičky z dielne I&Z Baby (šijempredetičky)

Slovenská dielňa I&Z Baby (Šijem pre detičky) zaoberajúca sa šitím kvalitných vecí pre bábätká a detičky je 100% handmade a 100% slovenská. Šijeme detské hniezda, zavinovačky, mantinely, vankúše, deky, fusaky, vankúše proti preležaniu, stany či vankúše na kojenie. A ak si nevyberiete z našej ponuky, tak Vám ušijeme výrobok podľa Vašich požiadaviek 😊

Pre všetkých nových či existujúcich klientov Cord Blood Center ponúkame zľavu 15% na Komplet sety alebo 10% na ostatný sortiment. Stačí, keď do Poznámky k objednávke uvediete zľavový kód CBCSPD2020 a svoje číslo CBC zmluvy. Po následnej kontrole Vám bude zaslané potvrdenie objednávky s upravenou čiastkou na úhradu. Zľavu si môžete uplatniť 2x do roka!

Pozrite si sortiment výrobkov na www.sijempredeticky.sk alebo si dajte výbavičku ušiť na mieru cez https://www.facebook.com/www.sijempredeticky.sk/.

GraviFit – štúdio pre tehotné a čerstvé mamičky & online kurzy priamo u vás doma

Štúdio Gravifit predstavuje riešenie pre budúce mamičky, ktoré hľadajú informácie o tehotenstve z relevantného zdroja, pomoc a podporu pri prežívaní tohto výnimočného obdobia, chcú sa počas tehotenstva udržať vo forme a fit prostredníctvom rôznych cvičení a zároveň prejsť prípravou na pôrod (predpôrodným kurzom), či pre mamičky po pôrode.

Práve na Kurzy a cvičenia (pre tehotné a aj mamičky po pôrode) poskytujeme všetkým klientom Cod Blood Center zľavu vo výške 20%! Zľavu môžete taktiež využiť i na online kurzy „GraviFit DOMA“. Stačí, ak v objednávke zadáte zľavový kód CBC2020GF a do Poznámky uvediete Vaše číslo CBC zmluvy. Zľavu si môžete uplatniť 1x do roka!

Viac informácií o jendotlivých kurzoch sa dočítate na www.gravifit.sk.

Prenatálny odposluch a iné zdravotnícke a dojčenské potreby TELEMEDCARE

Chcete mať istotu, že Vaše dieťatko je v poriadku, aj keď ešte necítite pohyby? Chcete počuť tlkot jeho srdiečka a podeliť sa o túto radosť s celou rodinou a priateľmi? Hľadáte elektronickú opatrovateľku, ktorá by nielen strážila Vaše bábätko, ale tiež ho efektívne uspávala?

Všetkým klientom Cord Blood Center ponúkame 15% zľavu na Tehotenské a Dojčenské potreby, ak pri objednávke uvediete do komentára číslo Vašej Cord Blood Center zmluvy.

Vyberte si z ponuky TELEMEDCARE produktov na www.telemedcare.eu.

Ak sa vyskytnú otázky, alebo nejasnosti pri uplatňovaní zliav, kontaktujte nás, prosím, na našej bezplatnej infolinke 0800 11 12 33.

Zaujali sme Vás a chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás bezplatne na 0800 11 12 33.
Nezáväzná online registrácia tu.