sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

PRÉMIUM odber + tkanivo pupočníka

Prémium odber je odber pupočníkovej krvi kombinovanou technikou. Táto metóda v sebe spája štandardný odber pupočníkovej krvi z ciev pupočníka s odberom z povrchových žíl placenty.
Prvá časť odberu sa uskutočňuje bezprostredne po prestrihnutí pupočnej šnúry ešte pred pôrodom placenty. Ďalší krok nasleduje po pôrode placenty, keď sa získava dodatočná pupočníková krv priamo z nej. Krv z pupočníka a krv z placenty sa spracovávajú oddelene a sú uskladnené samostatne v dvoch vakoch pri teplote -180 °C. Touto technikou je možné získať v priemere o 35 % viac pupočníkovej krvi v porovnaní s odberom Štandard, a tým zvýšiť šancu na záchranu života pri prípadnej transplantácii. Odber pupočníkovej krvi dieťa ani mamičku nijako nezaťažuje, je úplne bezpečný a bezbolestný.

Premium odber tkanivo pupocnika

Spektrum kmeňových buniek poskytuje i tkanivo pupočníka. Bunky z tkaniva pupočníka sa vlastnosťami a potenciálnym využitím navzájom dopĺňajú s bunkami z pupočníkovej krvi. Spolu predstavujú vzácny zdroj kmeňových buniek v prípade ich potenciálneho budúceho využitia.
Odber tkaniva pupočníka nastáva po pôrode dieťaťa, bezprostredne po odbere pupočníkovej krvi z pupočnej šnúry a placenty. Odoberie sa cca 20 cm pupočnej šnúry, ktorá je po spracovaní rozdelená a uskladnená v piatich kryoskúmavkách pri teplote -180 °C. Odber tkaniva pupočníka dieťa ani mamičku nijako nezaťažuje, je úplne bezpečný a bezbolestný.

  • Odber pupočníkovej krvi z pupočnej šnúry
  • Odber pupočníkovej krvi z placenty
  • Odber časti tkaniva pupočnej šnúry
  • O 35 % väčšie množstvo získanej pupočníkovej krvi*
  • Širšie spektrum a väčšie množstvo kmeňových buniek
  • Zamrazenie a uskladnenie v dvoch vakoch** a viacerých kryoskúmavkách***

*v priemere v porovnaní so službou ŠTANDARD
**závisí od objemu odobratej pupočníkovej krvi
***predpoklad viacnásobného využitia

Cena:

1 190 € / jednorázovo za odber
89,06 € / ročne za skladovanie


OBJEDNAŤ Mám otázku

 


Benefit Plus 200Zistite, kedy môžete získať aj celú hodnotu služby prostredníctvom kreditov Benefit Plus bezplatne.