sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

ŠTANDARD odber + tkanivo pupočníka

Štandard odber je odber pupočníkovej krvi iba z pupočnej šnúry štandardným spôsobom. Pupočníková krv je odoberaná z ciev pupočníka bezprostredne po pôrode dieťaťa ešte pred pôrodom placenty. Následne je odobraná krv spracovaná a uskladnená v jednom vaku pri teplote -180 °C. Odber pupočníkovej krvi dieťa ani mamičku nijako nezaťažuje, je úplne bezpečný a bezbolestný.

Standard odber a tkanivo pupocnika

Spektrum kmeňových buniek poskytuje i tkanivo pupočníka, ktoré je možné odobrať a uskladniť už aj na Slovensku. Bunky z tkaniva pupočníka sa vlastnosťami a potenciálnym využitím navzájom dopĺňajú s bunkami z pupočníkovej krvi. Spolu predstavujú vzácny zdroj kmeňových buniek v prípade ich potenciálneho budúceho využitia.
Odber tkaniva pupočníka nastáva po pôrode dieťaťa, bezprostredne po odbere pupočníkovej krvi z pupočnej šnúry a placenty. Odoberie sa cca 20 cm pupočnej šnúry, ktorá je po spracovaní rozdelená a uskladnená v piatich kryoskúmavkách pri teplote -180 °C. Odber tkaniva pupočníka dieťa ani mamičku nijako nezaťažuje, je úplne bezpečný a bezbolestný.

  • Odber pupočníkovej krvi z pupočnej šnúry
  • Odber časti tkaniva pupočnej šnúry
  • Širšie spektrum kmeňových buniek
  • Zamrazenie a uskladnenie v jednom vaku a vo viacerých kryoskúmavkách*

*predpoklad viacnásobného využitia

Cena:

990 € / jednorázovo za odber
99,43 € / ročne za skladovanie


OBJEDNAŤ Mám otázku

 


Benefit Plus 200Zistite, kedy môžete získať aj celú hodnotu služby prostredníctvom kreditov Benefit Plus bezplatne.