sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

Súťaž o vianočnú pohľadnicu 2021

Opäť prichádzajú Vianoce – najligotavejšie sviatky roka. Deti toto obdobie plné prekvapení netrpezlivo očakávajú po celý rok. Aj tento rok sme pre vaše deti pripravili súťaž „Vianočná pohľadnica“. Stačí, ak nám zašlete pekný obrázok s vianočnou alebo zimnou tematikou. Súťaž je určená deťom, ktoré majú uchovanú pupočníkovú krv / tkanivo pupočníka / placentu.

Ako sa môžete zapojiť do súťaže:

  • Zašlite detské obrázky v súlade s úplnými pravidlami súťaže, najneskôr do 6. 12. 2021 (rozhoduje dátum na pečiatke) na adresu:

„Vianočná pohľadnica“, Cord Blood Center, Gallayova 11, 841 02 Bratislava

  • Súčasťou zásielky musí byť aj sprievodný kupón.
  • Obrázky uverejníme na Facebooku Cord Blood Center Slovensko, kde bude možnosť od 7. 12. 2021 do 9. 12. 2021 hlasovať za najkrajší z nich (facebook lajk).
  • Poradie výhercov určí počet lajkov a ich mená zverejníme na Facebooku Cord Blood Center Slovensko a na www.cordbloodcenter.sk.

Výhry:

1. miesto – darčeková karta na nákup hračiek v hodnote 40 € + 10 × vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora

2. miesto – darčeková karta na nákup hračiek v hodnote 30 € + 10 × vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora

3. miesto – darčeková karta na nákup hračiek v hodnote 20 € + 10 × vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora

Nami vybraný obrázok (nezávisle od hlasovania na Facebooku Cord Blood Center Slovensko) spracujeme na oficiálnu vianočnú pohľadnicu Cord Blood Center. Na pohľadnici bude uvedené meno a vek autora. Autor zároveň získa aj 10 ks vytlačených pohľadníc s vlastným motívom a darčekovú kartu na nákup hračiek v hodnote 40 €.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

/* Pôvodné */