sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

Súťaž o vianočnú pohľadnicu 2022

Opäť je tu vianočný čas – najligotavejšie dni roka. Deti toto obdobie netrpezlivo očakávajú po celý rok.

Aj tento rok sme pre vaše deti pripravili súťaž „Vianočná pohľadnica“. Stačí, ak nakreslia obrázok s vianočnou alebo zimnou tematikou a zašlete nám ho. Súťaž je určená deťom, ktoré majú uchované perinatálne tkanivá – teda pupočníkovú krv a/alebo tkanivo pupočníka a/alebo placentu.

Zároveň vašimi krásnymi vianočnými obrázkami spoločne spríjemnime vianočný čas ďalším ľuďom, a to tak, že ich umiestnime na nástenky v zariadení pre seniorov. Klienti a návštevníci tohto zariadenia sa obrázkom potešia!

Ako sa môžete zapojiť do súťaže:

  • Zašlite detské obrázky v súlade s úplnými pravidlami súťaže najneskôr do 6. 12. 2022 (rozhoduje dátum na pečiatke) na adresu:

„Vianočná pohľadnica“, Cord Blood Center, Gallayova 11, 841 02 Bratislava

  • Súčasťou zásielky musí byť aj sprievodný kupón.
  • Zo zaslaných obrázkov vyberieme 3 najkrajšie obrázky (nezávisle od hlasovania na Facebooku) a obrázok, ktorý sa umiestni na 1. mieste (teda najkrajší spomedzi všetkých) sa stane našou oficiálnou vianočnou pohľadnicou. Na pohľadnici bude uvedené meno a vek autora. Mená výhercov zverejníme na Facebooku Cord Blood Center Slovensko a na www.cordbloodcenter.sk.
  • Zaslané obrázky uverejníme aj na Facebooku Cord Blood Center Slovensko, kde bude možnosť od 7. 12. 2022 do 9. 12. 2022 hlasovať za najkrajší z nich (facebook lajk).
  • Víťaza určí počet lajkov a jeho meno zverejníme na Facebooku Cord Blood Center Slovensko a na www.cordbloodcenter.sk.

Výhry:

1. miesto – darčeková poukážka na nákup v predajniach Panta Rhei v hodnote 40 € + 10 × vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora

2. miesto – darčeková poukážka na nákup v predajniach Panta Rhei v hodnote 30 € + 10 × vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora

3. miesto – darčeková poukážka na nákup v predajniach Panta Rhei v hodnote 20 € + 10 × vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora

Víťaz hlasovania na Facebooku Cord Blood Center Slovensko darčeková poukážka na nákup v predajniach Panta Rhei v hodnote 40 € + 10 × vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora.

Tešíme sa na obrázky všetkých detí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *