sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

Súťaž o vianočnú pohľadnicu 2023

Vianočné obdobie, ktoré je najkúzelnejším obdobím roka, je už takmer tu a s ním aj predvianočné vzrušenie, ktoré naše deti očakávajú celý rok. V rámci týchto príjemných dní aj tento rok vyhlasujeme súťaž pre deti s názvom „Vianočná pohľadnica“. Ak vaše dieťa vytvorí obrázok na tému Vianoc alebo zimy, pošlite nám jeho dielo. Súťaž je určená pre všetky deti s uschovanou pupočníkovou krvou a/alebo tkanivom pupočníka, a/alebo placentou.

Účasť v súťaži je jednoduchá:

  • Zašlite nám detské kresby podľa oficiálnych pravidiel súťaže najneskôr do 28. novembra 2023 (platí dátum na poštovej pečiatke) na adresu: „Vianočná pohľadnica“, Cord Blood Center, Gallayova 11, 841 02 Bratislava
  • K zásielke priložte vyplnený sprievodný kupón.
  • Kresba musí byť výhradne dielom dieťaťa bez asistencie dospelých.
  • Do súťaže bude zapojený len jeden obrázok od každého dieťaťa.

Výber výhercov:

  1. výherca – obrázok, ktorý vyberieme my ako najkrajší zo všetkých prijatých obrázkov. Tento obrázok sa zároveň stane aj oficiálnou vianočnou pohľadnicou Cord Blood Center.
  1. výherca – obrázok s najvyšším počtom hlasov (lajkov) na facebookovej stránke CordBloodCenterSlovensko, za ktorý bude možné hlasovať v čase od 1. do 4. decembra 2023.
  2. výherca – vyžrebovaný obrázok zo všetkých súťažných obrázkov.

Všetci traja výhercovia budú odmenení darčekovým poukazom na nákup v kníhkupectve Panta Rhei v hodnote 30 € a desiatimi vianočnými pohľadnicami s vlastným obrázkom, menom a vekom.  

Mená výhercov zverejníme na facebookovej stránke Cord Blood Center Slovensko a na webovej stránke www.cordbloodcenter.sk.

S radosťou očakávame vianočné obrázky vašich detí.

/* Pôvodné */