sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

Súťaž pre detičky vianočná pohľadnica 2020

Ani sme sa nenazdali a opäť prichádzajú Vianoce – najkrajšie a najočakávanejšie sviatky roka. Deti toto obdobie plné prekvapení netrpezlivo očakávajú po celý rok.

Aj tento rok sme pre vaše deti pripravili súťaž „Vianočná pohľadnica“. Stačí, keď sa detičky podelia o svoju predstavu a zašlú nám pekný obrázok s vianočnou alebo zimnou tematikou. A aby sme spríjemnili vianočné sviatky i ďalším ľuďom, zaslané obrázky dáme na nástenky do domovov seniorov, aby im spríjemnili vianočnú atmosféru.

Súťaž je určená všetkým deťom, ktorým rodičia pri narodení nechali uchovať pupočníkovú krv/tkanivo pupočníka/placentu.

Ako sa zapojiť do súťaže:

  • Zaslaním detských obrázkov v súlade s úplnými pravidlami súťaže, najneskôr do 23.11.2020 (rozhoduje dátum na pečiatke) na adresu:

„Vianočná pohľadnica“

Cord Blood Center

Gallayova 11, 841 02 Bratislava

Poradie výhercov určuje počet lajkov a ich mená budú zverejnené na Facebooku CordBloodCenterSlovensko a na www.cordbloodcenter.sk.

  • 1.miesto – poukážka na nákup hračiek v hodnote 40,- EUR + 10 x vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora
  • 2.miesto – poukážka na nákup hračiek v hodnote 30,- EUR + 10 x vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora
  • 3.miesto – poukážka na nákup hračiek v hodnote 20,- EUR + 10 x vianočná pohľadnica s vlastným obrázkom, menom a vekom autora

Nami vybraný obrázok (nezávisle od hlasovania na Facebooku CordBloodCenterSlovensko) bude spracovaný na oficiálnu vianočnú pohľadnicu rodinnej banky pupočníkovej krvi Cord Blood Center. Na pohľadnici bude uvedené meno a vek autora. Autor zároveň získa aj 10 ks vytlačených pohľadníc s vlastným motívom a darček od nás.

Sprievodný kupón

Pravidlá súťaže

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *