„Zdravie našich oboch detí je pre nás to najdôležitejšie. Veríme však, že túto „poistku“ nebudeme musieť nikdy využiť.“
Infolinka: 0800 11 12 33
„Zdravie našich oboch detí je pre nás to najdôležitejšie. Veríme však, že túto „poistku“ nebudeme musieť nikdy využiť.“
Chceli sme mať pupočníkovú krv pre syna, aby sme mali istotu, ak sa niečo stane. Stále dúfame, že ju nebudeme nikdy potrebovať. Je uskladnené už 15. rok.
Ja som bola za odber hneď pri prvom dieťati, a tak isto som urobila aj pri druhom pôrode. Len čo ma najviac mrzí tkanivo som dala odobrať....