sme tu pre vás: Klientske centrum Gallayova 11, BA
  kontakt: 0800 11 12 33

Darčeková poukážka

Je vaša manželka, priateľka, dcéra alebo známa tehotná? Darujte jej a jej dieťatku odber pupočníkovej krvi, tkaniva pupočníka či tkaniva placenty.

Vyberte si zo štyroch typov darčekovej poukážky na rôzne typy odberu:

Darčeková poukážka - 690 Eur
Darčeková poukážka - 890 Eur
Darčeková poukážka - 990 Eur
Darčeková poukážka - 1 190 Eur

Postup na nákup darčekovej poukážky

  1. Hodnota darčekovej poukážky na odber, spracovanie, vyšetrenie a zamrazenie závisí od vybraného typu odberu.
  2. Ak máte záujem o darčekovú poukážku, kontaktujte bezplatnú infolinku 0800 11 12 33. Operátorke zadajte nasledujúce informácie: meno a kontaktné informácie kupujúceho, fakturačné údaje (sumu, číslo účtu, variabilný symbol).
  3. Ihneď po prevode platby vám bude zaslaná poukážka a vy ju môžete darovať nastávajúcim rodičom.
  4. Darčeková poukážka je platná 9 mesiacov od dátumu odoslania.

Postup na uplatnenie darčekovej poukážky

  1. Je potrebné, aby si mamička, ktorá darčekovú poukážku dostala, objednala zvolený typ odberu a oznámila operátorke infolinky 0800 11 12 33, že realizuje objednávku na základe darčekovej poukážky. V prípade objednania prostredníctvom online registrácie, je potrebné zvoliť spôsob platby: „darčeková poukážka“. Po objednaní odberu budúca mamička dostane zmluvu a ďalšie potrebné dokumenty poštou.
  2. Po vyplnení dokumentov je ich potrebné zaslať naspäť spolu s darčekovou poukážkou, do ktorej si budúca mamička dopíše svoje meno (do poľa „Meno budúcej matky”).
  3. Po odbere bude vystavená faktúra v plnej výške a odráta sa suma uvedená na darčekovej poukážke. Výsledkom bude teda suma na úhradu nulovej hodnoty.
  4. V prípade, že sa odber pupočníkovej krvi a/alebo tkaniva neuskutoční alebo bude pupočníková krv a/alebo tkanivo kontaminované, suma uvedená na darčekovej poukážke sa vráti budúcej mamičke.
  5. V prípade, že budúca mamička odstúpi od zmluvy, suma uvedená na darčekovej poukážke sa jej vráti dobropisom.

V prípade, že nás oslovíte so záujmom kúpiť si u nás darčekovú poukážku, budeme na vybavenie vašej požiadavky spracúvať vaše osobné údaje. Prosím, prečítajte si informáciu o podmienkach spracúvania poskytnutých osobných údajov, ktorú nájdete TU.

Zaujali sme vás a chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás bezplatne na čísle 0800 11 12 33.
Nezáväzná online registrácia tu.