Sme tu pre Vás : Klientske centrum Gallayova 11, BA.
  Kontakt : 0800 11 12 33

Darčeková poukážka

Je Vaša manželka, priateľka, dcéra alebo známa tehotná? Darujte jej a jej dieťatku odber pupočníkovej krvi, tkaniva pupočníka či tkaniva placenty.

Vyberte si zo štyroch typov darčekovej poukážky na rôzne typy odberu:

Darčeková poukážka - 690 Eur
Darčeková poukážka - 890 Eur
Darčeková poukážka - 990 Eur
Darčeková poukážka - 1 190 Eur

Postup pre nákup darčekovej poukážky

  1. Hodnota darčekovej poukážky na odber, spracovanie, vyšetrenie a zamrazenie závisí od vybraného typu odberu.
  2. Ak máte záujem o darčekovú poukážku, kontaktujte bezplatnú infolinku 0800 11 12 33. Operátorke zadajte nasledujúce informácie: Meno a kontaktné informácie kupujúceho, Fakturačné údaje (čiastku, číslo účtu, variabilný symbol).
  3. Ihneď po prevode platby Vám bude zaslaná poukážka a Vy ju môžete darovať nastávajúcim rodičom.
  4. Darčeková poukážka je platná 9 mesiacov od dátumu odoslania.

Postup pre uplatnenie darčekovej poukážky

  1. Je potrebné, aby si mamička, ktorá darčekovú poukážku dostala, objednala zvolený typ odberu a oznámila operátorke infolinky 0800 11 12 33, že realizuje objednávku na základe darčekovej poukážky. V prípade objednania prostredníctvom online registrácie, je potrebné zvoliť spôsob platby: „Darčeková poukážka“. Po objednaní odberu budúca mamička obdrží zmluvu a ďalšie potrebné dokumenty poštou.
  2. Po vyplnení dokumentov je ich potrebné zaslať naspäť spolu s darčekovou poukážkou, do ktorej si budúca mamička dopíše svoje meno (do pola “Meno budúcej matky”).
  3. Po odbere bude vystavená faktúra v plnej výške a odráta sa čiastka uvedená na darčekovej poukážke. Výsledkom bude teda čiastka na úhradu nulovej hodnoty.
  4. V prípade, že sa odber pupočníkovej krvi /a tkaniva neuskutoční alebo pupočníková krv /a tkanivo budú kontaminované, čiastka uvedená na darčekovej poukážke sa vráti budúcej mamičke.
  5. V prípade, že budúca mamička odstúpi od zmluvy, čiastka uvedená na darčekovej poukážke sa jej vráti dobropisom.

V prípade, ak nás oslovíte so záujmom zakúpiť u nás darčekovú poukážku, budeme na vybavenie Vašej požiadavky spracúvať Vaše osobné údaje. Prosím prečítajte si informáciu o podmienkach spracúvania poskytnutých osobných údajov, ktorú nájdete TU.

Zaujali sme Vás a chcete sa dozvediet viac? Kontaktujte nás bezplatne na 0800 11 12 33.
Nezáväzná online registrácia tu.